Pierwsze kroki - Jak założyć konto?

Pierwsze kroki Przygotowanie do druku Najczęściej zadawane pytania Pliki do pobrania

 

Podstawowe informacje


     · Jak założyć konto?

     · Jak złożyć zamówienie?

     · Wgrywanie i wysyłanie plików

 

Jak założyć konto?


Aby mieć możliwość zkładania zamówień w Drukarni GreenHouse, należy uprzednio utworzyć konto klienta, klikając na przycisk "Zarejestruj się" znajdujący się w prawym-górnym rogu strony (zaznaczony na czerowono).


rejestracja


Następnie należy wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail i hasło posłużą do logowania w serwisie. Jeśli na zamówienia ma być wystawiana faktura VAT, należy zaznaczyć fistaszkiem opcję "Proszę o wystawienie faktur VAT" (zaznaczona na czerwono), zaś jeśli życzą sobie Państwo na wysyłkę na inny adres, wtedy należy zaznaczyć opcję "Inny adres dostawy" (zaznaczona na zielono). Po zaznaczeniu ww. opcji, na stronie ukażą się dodakowe formularze do wypełnienia, odpowiednio dla danych fakturowych jak i nowego adresu wysyłki. Do zakończenia rejestracji wymagane jest zaakceptowanie regulaminu.


 dane

 

Po kliknięciu guzika "Potwierdź" Państwa konto zostanie utworzone i będzie gotowe do złożenia pierwszego zamówienia. Dane konta można w każdej chwili edytować, wystarczy zalogować się w systemie i kliknąć przycisk "Twój profil" znajdujący się w prawym-górnym rogu strony.